NOVINKA TOHTOROČNEJ SEZÓNY
POŽIČIAVANIE KOLIESKOVÝCH BEŽIEK

Bežkujte celoročne!

Bežkovanie sa dá vykonávať celoročne. Netreba čakať na nové nádielky snehu. Vďaka kolieskovým bežkám môžete bežkovať aj v letných mesiacoch. Podobne ako pri klasických bežkách aj tie kolieskové sa delia podľa štýlu na klasické alebo korčuliarske. Líšia sa šírkou koliesok. Pre klasickú techniku sú krátke bežky vybavené širokými kolieskami, pre korčuliarsku techniku užšími.

Využite našu špeciálnu akciu na zapožičanie kompletov značkových kolieskových bežiek Drlik®. Viac informácií Vám poskytneme telefonicky alebo osobne na predajni.

SKATE ALU 2.0 / technický popis

Veľmi odolné hliníkové bežky, ktoré si poradia aj s ťažšími lyžiarmi (nosnosť lyží do 120 kg). Svojimi jazdnými vlastnosťami sa viac podobajú bežkám. Ide tak o variantu vhodnú najmä pre tých, ktorí sa chcú na kolieskových lyžiach viac venovať rozvoju správnej techniky.

Kolieska: 100/24 mm (stredne rýchla)
Hmotnosť: 1 730 g/pár
Dĺžka: 620 mm (vzdialenosť skrutka-skrutka)
Šírka nosníka: 40 mm
Výška nosníka: 25 mm
Materiál: kvalitná zliatina hliníka
Váhový limit: 120 kg

Dôležité upozornenie: Bežky je po jazde v daždi alebo na mokrom asfalte nutné nechať riadne vyschnúť v teplej miestnosti. V zime treba kolieskové lyže skladovať v teplých a suchých priestoroch. Inak hrozí korózia voľnobežného mechanizmu.